Заходи до Дня боротьби з туберкульозом

Дата: 16.03.2021 13:23

24 березня відзначається всесвітній день боротьби з туберкульозом, протягом березня 2021 року  задля поінформованості та попередження росту захворюваності на туберкульоз провідним інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Селівановою Оленою, серед молоді та неповнолітніх клієнтів пробації було проведено ряд лекцій на тему : «Профілактика туберкульозу».

Під час проведення інфоримаційно-просвітницьких заходів серед учасників вищезазначеної аудиторії проводилась роз’яснювальна робота, щодо шляхів зараження та способів захисту від туберкульозу. Провідним інспектором було нагалошено на необхідності проведення профілактичних заходів, щодо виявлення вищезазначеного захворювання та ведення здорового способу життя для протидії ризиків захворюваності, так як велика кількість клієнтів пробації знаходиться в зоні ризику збільшення захворюваності.

Старший інспектор Снігурівського РС

ФДУ «Центр пробації»

в Миколаївській області                                              Тетяна Кирийчук