Порядок денний засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Снігурівської міської ради 19.03.2021 року

Дата: 17.03.2021 11:33

Перелік питань для розгляду постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Снігурівської міської ради 19.03.2021 року 14-00 год.

Фото без опису

• Про внесення змін в Додаток 1 затверджений рішенням № 48 VІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 12 лютого 2021 року.

• Про надання громадянам України дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

• Про надання дозволу громадянам України на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про надання дозволу громадянину України Середі В.М. на розробку технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства.

• Про надання дозволу громадянам України на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

• Про надання дозволу громадянам України на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з метою подальшої передачі в оренду.

• Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

• Про безоплатну передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність громадянам України Шумік В.І. та Шумік Г.В. для ведення особистого селянського господарства.

• Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про передачу в оренду ПОСП «ФОРВАРД» земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про передачу земельної ділянки у власність обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Фаворит» для колективного гаражного будівництва.

• Про передачу в оренду Кошевому М.А. земельних ділянок (невитребувані земельні частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про передачу в оренду ТОВ «СГВП «СНІГУРІВСЬКЕ» земельних ділянок (невитребувані земельні частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про передачу в оренду Єндзевичу В.І. земельних ділянок (невитребувані земельні частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про внесення змін у договір оренди землі, укладений з ТОВ «Беркут».

• Про внесення змін у договір оренди землі, укладений з ТОВ ДП «Південне».

• Про внесення змін у договір оренди землі, укладений з ТОВ «СГВП «СНІГУРІВСЬКЕ».

• Про внесення змін в рішення ІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради Миколаївської області 8 скликання від 15 грудня 2020 року № 44.

• Про припинення права постійного користування землею Снігурівській районній раді по вул. Центральна, 72 в м. Снігурівка Миколаївської області.

• Про надання міському голові Бойко І.В. повноважень щодо укладання угод соціально-економічного партнерства протягом 2021 року.