В Снігурівській ОТГ обговорили пропозиції соціально-економічного розвитку громади

Дата: 17.03.2021 14:28

З метою підготовки пропозицій Міністерству Фінансів України щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій минулого тижня відбулася робоча нарада під головуванням секретаря Снігурівської міської ради Сергія Верловицького, заступника міського голови Олександра Кравченка, а також фінансового відділу, сектору енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій та сектору економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Слід зазначити, що пропозиції мали відповідати усім вимогам Порядку та умов надання субвенцій, зокрема спрямування субвенції на створення, приріст або оновлення основних фондів комунальної власності; спроможність подальшого утримання за рахунок місцевих бюджетів основних фондів комунальної власності, створення, приріст або оновлення яких фінансується за рахунок субвенції; завершення реалізації проектів у поточному році.

Під час обговорення пропозицій вирішили, що для соціально-економічного розвитку громади одним з важливих питань буде придбання спеціалізованої техніки, яка допоможе реалізувати питання ремонту доріг на території громади (зокрема, придбання транспорту спеціального призначення - машина для ямкового ремонту, автогрейдер, асфальтний каток). Також подана пропозиція щодо придбання автобусу для здійснення пасажирських перевезень.