21 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2021 08:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

У день професійного свята прийміть слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Ваша нелегка праця починається у той час, коли більшість жителів міста ще не прокинулась. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Нехай ваша праця приносить радість та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях.

Бажаю вам і вашим близьким миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів та належної оцінки споживачами вашої нелегкої, але потрібної усім праці.

Міський голова Інна Бойко