ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ВІД 11 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ № 2021.0993-FUP 8 СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ ХЛОРПІРИФОС-МЕТИЛ (0.039 MG/KG – PPM) У ГРЕЙПФРУТАХ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ТУРЕЧЧИНИ

Дата: 22.03.2021 09:34

Снігурівське міжрайонне управління інформує, що до  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 15.03.2021 № 11.1.3-26/5870 щодо повідомлення RASFF від 11 березня 2021 року № 2021.0993-fup 8 стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос-метил (0.039 mg/kg – ppm) у грейпфрутах, що експортувались з Туреччини (експортер: Menas Mersin Zirai Urn.Isl.Ihr, San.Ve Tic A.S., Mersin) до Нідерландів (постачальник: Staay Food Group, Papendrecht), звідки відправлялись до України (отримувач: ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган при виявленні невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.