Дата: 22.03.2021 16:23

22 березня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників для директорів ЗДО проведено в онлайн-режимі тематичний інвент «Розбудова внутрішньої системи забезпечення дошкільного закладу освіти: перші кроки».

Фото без опису

З вступним словом до керівників закладів звернулась начальник відділу освіти КЛАПЧУК Ю.В., яка, зокрема, зупинилась на питаннях функціонування закладів в сучасних умовах, наголосила на важливості  дотримання  санітарних та протиепідемічних заходів в період карантину.

Горностай Л.В. ознайомила з  основними аспектами щодо створення внутрішньої системи забезпечення  якості  освіти в закладі. Також  були розглянуті такі питання:

• зміни до Положення про заклад  дошкільної освіти;
  • ECER-3: шкала оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти;
  • методичні рекомендації МОН до оновленого Базового компонента дошкільної освіти та іншими питаннями.

Фото без опису

Усі учасники інвенту отримали методичні матеріали заходу.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради