СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

До відома сільгоспвиробників!

Дата: 23.03.2021 10:50
Кількість переглядів: 297

Інформацію щодо здешевлення вартості вітчизняної техніки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 130.

Поточного року продовжує діяти програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. № 130 (із змінами).

Компенсація надається на безповоротній основі за придбані нові техніку та обладнання у розмірі 25% їх вартості (без урахування ПДВ).

Частковому здешевленню підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Для отримання фінансової підтримки за цим напрямом, необхідно:

1. ознайомитись із Переліком техніки та обладнання;

2. визначитись із необхідною технікою та обладнанням;

3. здійснити оплату за техніку чи обладнання через уповноважений банк;

4. подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи для отримання компенсації, а саме: копію платіжного доручення або іншого документа, що підтверджує оплату, акт приймання-передачі техніки та обладнання, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації).

Увага! Для отримання компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня 2020 року, заявки до уповноваженого банку подаються                 до 1 квітня 2021 року.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 січня по 30 листопада 2021 року, подаються                                                до 5 грудня 2021 року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів.

Звертаємо увагу на встановлення обмеження щодо загальної суми державної підтримки за цим напрямом, отриманої поточного року одним сільгосптоваровиробником – 60 млн. грн.

Із повним переліком техніки та обладнання можна ознайомитись за посиланням 

https://me.gov.ua/old/Documents/List?lang=uk-UA&id=db6ade26-b223-4214-9caf-b9f8b73b4d28&tag=KomisiiaZFormuvanniaPerelikuVitchiznianoiTekhnikiTaObladnanniaDliaAgropromislovogoKompleksu-VartistYakikhChastkovoKompensutsiaZaRakhunokKoshtivDerzhavnogoBiudzhetu

Купуйте українську техніку, подавайте документи до банківської установи та отримуйте компенсацію!

 

Сектор економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано