Бібліотечне конфеті «Чарівний світ казковий»

Дата: 24.03.2021 10:16

Незвичайну подорож — подорож до світу чарівної казки здійснили юні користувачі завітавши до бібліотеки. Розмова йшла про казки  знайомі нам з раннього дитинства. Ми любимо їх усе своє життя тому, що вони є завжди чимось незвичайним, чарівним. У казці розмовляють квіти і дерева, риби й птахи. Там ми зустрічаємося з добром та злом. Добро завжди перемагає.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Діти  згадали  не тільки улюблені казки, а й казкових героїв, взявши участь у літературній вікторині. Переглянули цікаві журнали і газети: «В гостях у Казки», «Вечірня казка», «Абетка казок», «Чарівна казка». Час пролетів швидко і непомітно. Закінчилася зустріч, але наша казка далі лине. Іншим діткам на розвагу, а присутнім вдячність за увагу!