A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідь Мінекономіки щодо впливу протиепідемічних заходів на діяльність суб'єктів господарювання

Дата: 24.03.2021 15:48
Кількість переглядів: 332

У січні цього року Снігурівська міська рада на прохання мешканців об'єднаної територіальної громади, які займаються підприємницькою діяльністю, звернулася до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України стосовно обмежувальних протиепідемічних заходів, впроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та їх впливу на діяльність суб'єктів господарювання.

Днями міською радою отримано відповідь від Мінекономіки з даного питання. У відповіді, зокрема, зазначено про низку заходів, які були вжиті усіма гілками влади з метою підтримки бізнесу та людей, які втратили частину доходів через карантин.

Мінекономіки також відзначає, що ведеться системний діалог із представниками підприємницьких кіл, провідних бізнес-асоціацій та об'єднань з метою врахування пропозицій бізнесу у своїй діяльності, зокрема, під час забезпечення формування та реалізації державної політики розвитку підприємництва

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора