Вітаємо Снігурівського міського голову Бойко Інну Володимирівну з Днем народження!

Дата: 25.03.2021 07:00

Шановна Інно Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя! Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.Фото без опису

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги!

Бажаємо Вам ентузіазму, сил і енергії для втілення у життя самих масштабних планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка мешканців, є надійний колектив і величезне бажання працювати на благо громади.

Божого Вам благословення на многії літа.

З повагою та найкращими побажаннями колектив, виконавчий комітет  та депутатський корпус Снігурівської міської ради