25 березня - День Служби безпеки України

Дата: 25.03.2021 08:00

Шановні працівники Служби безпеки України!

Фото без описуПрийміть найщиріші слова привітань з нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам.Фото без опису

На сьогоднішній день Служба безпеки України – це армія професіоналів, на плечах яких – надскладне завдання реагувати на виклики сьогодення. Ваша самопожертва, гідне служіння українському народу та турбота про інтереси держави заслуговують найвищої поваги та вдячності.

Впевнені, що патріотизм, відданість обраній справі та принципова державницька позиція кожного співробітника, як людини із високим почуттям громадського обов’язку, стануть запорукою розквіту та процвітання України під мирним європейським небом.

Тож у день професійного свята бажаємо міцного здоров’я, витримки та мужності. Нехай на нелегкій професійній ниві вас супроводжують натхнення та удача, злагоди та благополуччя вашим родинам, миру нам та нашій рідній землі.

Міський голова Інна Бойко