Відбулось засідання постійної комісії з питань ЖКГ

Дата: 25.03.2021 13:13

Днями в Снігурівці за участі першого заступника міського голови Андрія Гищака відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності,  промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.Фото без опису

Депутати розглянули питання про затвердження Статуту КП “Снігурівський сервіс” у новій редакції, питання проведення прийому та передачі майна тощо.

Ряд питань стосувалися надання згоди на передачу в оренду окремих приміщень та нежитлових будівель, а також питання щодо списання майна, непридатного для подальшого використання.

Також депутати розглянули деякі звернення громадян, зокрема стосовно питання встановлення бетонних плит та воріт на міському кладовищі по вул. Чайковського.