Відбулась методична трендова студія професійних спільнот вчителів

Дата: 25.03.2021 16:19

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників 24 березня 2021 року відбулась методична трендова студія (Studios Trend) професійних спільнот вчителів української мови та літератури, англійської мови, математики, суспільних дисциплін, хімії, фізики, біології, географії.Фото без опису

У зв‘язку з карантинними обмеженнями засідання пройшли в програмі Zoom, ключове питання –  «Успішне формування компетентності учнів старших класів під час підготовки до ЗНО-2021». Досвідчені керівники професійних спільнот АВРАМЕНКО В.В., БОНДАР Т.Г., БОНДЮЧЕНКО Т.М., ДРАГУНОВСЬКА  І.М., КАРТАШОВА З.Я., НАРТОВА С.М., САДОВСЬКА О.Р., УТКІН І.І. зосередили увагу колег на особливості сертифікаційних робіт, поділились досвідом роботи щодо підготовки учнів до тестування.  Учасники засідань ознайомилися з характеристикою тестових завдань, обговорили онлайн-ресурси для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами роботи учителі отримали методичні рекомендації.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради