У Снігурівській міській лікарні в зв'язку з карантинними обмеженнями тимчасово припинено проведення планових медичних оглядів

Дата: 26.03.2021 17:39

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020р. №215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській ОДА від 25 березня 2021 року (протокол №14) та встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на адміністративній території Миколаївської області, з метою недопущення спалаху внутрішньо-лікарняного інфікування осіб, які звернулися для проходження планового медичного огляду, припинено проведення планових періодичних медичних оглядів y KHП «Снігурівська міська лікарня» з 29.03.2021р. до стабілізації ситуації щодо даного питання у регіоні.