В міській раді відбулося засідання бюджетної комісії

Дата: 29.03.2021 20:47

У понеділок, 29 березня 2021 року, в Снігурівській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням голови комісії Ірини Заприкут. Участь у засіданні комісії брала міський голова Інна Бойко разом з заступником Олександром Кравченко та керівниками деяких структурних підрозділів міської ради.Фото без опису

В ході засідання було розглянуто більше десятка питань. Зокрема, депутати обговорили проекти рішень про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердження Бюджетного регламенту Снігурівської міської ради, питання затвердження положень кількох структурних підрозділів міськради та питання прийняття-передачі майна і активів.

Також, депутати попередньо заслухали звіт про виконання міського бюджету Снігурівської міської ради за 2020 рік.

За результатами засідання, члени комісії ухвалили винесення розглянутих питань на наступну сесію, яка відбудеться 30 березня 2021 року.