В міській раді провели навчання для старост з нотаріального діловодства

Дата: 31.03.2021 21:53

У середу, 31 березня 2021 року, в залі засідань міської ради відбулося навчання, на якому старост Снігурівської громади ознайомили з головними аспектами та правилами нотаріального діловодства для того, щоб в подальшому вони могли правомірно вчиняти нотаріальні дії.Фото без опису

Нотаріуси Тетяна Шульга, Юлія Коваль та Наталія Середа детально розповіли присутнім про порядок вчинення нотаріальних дій, їх реєстрацію, проблеми, які можуть виникнути при вчиненні нотаріальних дій та шляхи їх вирішення, правильність та можливі помилки при оформленні заповіту, збереження архівних документів, формування справ та умови оплати за нотаріальні послуги, тощо.

Нагадаємо, що 1 грудня 2020 року на ІІ позачерговій сесії Снігурівської міської ради 8 скликання було прийнято рішення «Про затвердження Положення про старосту Снігурівської міської ради» відповідно до якого старостам міської ради надано повноваження вчиняти нотаріальні дії, передбачені ч.1 ст.37 Закону України «Про нотаріат» у обсягах, що відповідають вимогам чинного законодавства.