Стан ринку праці та надання соціальних послуг Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ за січень — березень 2021 року

Дата: 06.04.2021 14:40

За перший квартал 2021 року послугами Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості скористалися 2017 осіб. З них 70% або 1413 осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Фото без опису????На кінець березня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 1007 осіб, з яких 50,7% складали жінки, 24,5% — молодь у віці до 35 років, 8,6% належали до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, а 69% зареєстрованих безробітних — мешканці сільської місцевості.

До робіт тимчасового характеру в цей період залучено 23 особи. За сприянням Снігурівської філії професійне навчання на замовлення роботодавців протягом січня-березня 2021 року пройшли 51 особа та на сьогоднішній день усі вони працевлаштовані.

????За сприянням служби зайнятості роботу отримали 223 особи. Станом на 1 квітня 2021 року допомогу по безробіттю отримують 912 осіб.

????Про наявність вакансій протягом І кварталу 2021 року прозвітували 59 роботодавців, з них 40 забезпечені робочою силою за сприянням центру зайнятості. В базу даних центру зайнятості протягом звітного періоду внесено 377 вакансії.

????Найбільше вакансій у цей період надали такі підприємства: ПСП Агрофірма “Роднічок”, ТОВ “Пономар”, Філія "Снігурівська" ТОВ СП "Нібулон", ТОВ ВСГК "Світ-Агро", ФГ “Номировський”, ФГ “Лаванда”та інші.