Учениця Снігурівської дитячої школи мистецтв посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Золоті голоси»

Дата: 07.04.2021 08:32

Учениця Снігурівської дитячої школи мистецтв Анну Піпченко посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Золоті голоси» кафедри музичного мистецтва МНУ за виконання творів сучасної української авторки Зоряни Мартин.

«Я вітаю наш юний талант з перемогою та бажаю подальших успіхів! Перемога у такому конкурсі здобувається завдяки великому бажанню учнів і наполегливої праці викладачів. Я дуже рада, що на Снігурівщині є справжні майстри своєї справи, які гідно виконують покладену на них високу місію – навчання й виховання наших дітей», – зазначила міський голова Інна Бойко.