Пандемії в історії людства

Дата: 07.04.2021 15:16

З метою роз’яснення та збереження життя громадян у Снігурівському історико – краєзнавчому музеї створено експозицію COVID – 19. В експозиції розказано про основні засоби профілактики  з пандемією смертельно небезпечною недугою, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну інфекцію.Фото без опису

За останні тисячоліття людство пережило не одну пандемію. Такі пандемії, як «Чорна смерть» (чума) у XIV сторіччі, холера у XIX сторіччі та  «іспанка» у 1918 -1920 роках призвели до великих демографічних втрат і трагедій. Кожна з них була грандіозним викликом, який врешті-решт, завдяки намаганням побороти невидимого ворога, стимулював прогрес. Можна ознайомитися, як вони змінили хід історії, вплинули на економіку і який відбиток залишили у світовій літературі та кінематографі. Кожен із нас має усвідомити, що сьогодні від нього залежить дуже багато. Пандемії, епідемії – це вічні супутники людства. На нашій планеті ми вічно  з вірусами співіснуємо. Бо більше – віруси тут живуть довше за нас, нам доведеться співіснувати з ними. Світ змінюється. Людство стоїть на порозі нового виклику.

Вже сьогодні кожен відіграє ключову роль у запобіганні розповсюдження COVID -19.

Дотримуйтеся офіційних рекомендацій ВООЗ і МОЗ України та будьмо здорові!