Щодо заповнення реєстрів бюджетних зобов'язань

Дата: 07.04.2021 16:58

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  звертає увагу на неухильне дотримання вимог щодо заповнення Реєстру бюджетних зобов”язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів в частині відображення інформації про закупівлі відповідно до  Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської  служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 №309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012 р. за № 419/20732.

У графі «Дані бюджетного зобов”язання: інформація про закупівлі» Реєстру бюджетних зобов»язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів

• проставляється ознака «00», якщо бюджетне зобов”язання взято розпорядником бюджетних коштів без застосування процедур закупівель/ спрощених закупівель;
  • проставляється унікальний ідентифікатор закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, якщо бюджетне зобов”язання взято розпорядником бюджетних коштів із застосуванням процедур закупівель/ спрощених закупівель.