На Снігурівщині триває весняна толока

Дата: 10.04.2021 17:18

Фото без описуНа території Снігурівської громади триває весняне прибирання, яке стартувало ще на початку місяця. Толоки також відбулися і в багатьох населених пунктах ОТГ, де старости разом з мешканцями сіл виходили на суботники, щоб привести до належного санітарного стану територію загального користування.

10 квітня 2021 року на території міста Снігурівка пройшли чергові заходи з благоустрою території. Небайдужі мешканці міста, серед яких були і депутати міської ради та місцеві підприємці, прибрали сміття в міському парку біля будівельного супермаркету 33м2. Загалом було зібрано повний причеп сміття та різного непотребу, який було вивезено працівниками комунального підприємства «Снігурівський благоустрій».

Дякуємо за ініціативу та небайдужість мешканцям, які брали участь у цій добрій справі! Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше містечко чистішим та привабливішим.