11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Дата: 11.04.2021 08:00

Фото без описуУ роки Другої світової війни в Німеччині і поневолених країнах Європи через гігантську машину смерті пройшли мільйони людей, величезна кількість з яких були і українці. Саме в цей день, в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

Сьогодні ми вклоняємося перед пам’яттю цих людей, пишаємося стійкістю і мужністю, силою духу наших земляків. Ті, кому пощастило повернутися додому, пройшли гідний життєвий і трудовий шлях, піднімали країну з руїн після війни, будували надійний фундамент для мирного життя прийдешніх поколінь.

Ми не маємо забувати одну й з найстрашніших сторінок в історії людства та повинні цінувати життя та мирне небо, бути щедрими на добрі справи та гарні вчинки. Нехай біда ніколи не приходить у наші домівки, а натомість у кожній родині панують щастя та добробут!

Міський голова Інна Бойко