12 квітня свій День народження святкує староста Кобзарцівського старостинського округу Світлана Агеєнко

Дата: 12.04.2021 08:05

Шановна Світлано Юріївно!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі.

Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту Вашій родині!