Учні Снігурівської ДШМ зайняли перші місця в зональному конкурсі Баштанського методичного об'єднання

Дата: 16.04.2021 17:20

Нещодавно відбувся зональний конкурс Баштанського методичного об'єднання, в якому взяли участь учні п'яти шкіл - Баштанської, Березнегуватської, Казанківської, Новобузької та учні Снігурівської дитячої школи мистецтв.Фото без опису

Приємно порадували результати конкурсу: Ларченко Дмитро - І місце (вітраж), Ларченко Дмитро - І місце (скульптура), Бабкевич Катерина - І місце (декоративно-прикладне мистецтво), Гринишак Анастасія - ІІ місце (малюнок), групова робота "Паперове місто" - І місце, хореографічний колектив (мол. класи) - ІІ місце, хореографічний колектив (ст. класи) - І місце, Деркач Ксенія - І місце (саксофон), Заєць Максим - І місце ( кларнет), Орищенко Артур - І місце (фортепіано), Бурківченко Уляна - І місце ( скрипка), Полоротова Анастасія - ІІ місце (скрипка).

Бабкевич Катерина, Кучеренко Катерина, Нотич Софія, Міщенко Анна, Маврич Софія – здобули І місце в категорії образотворче мистецтво «Паперовий світ».

Хореографічний колектив Снігурівської ДШМ – в категорії хореографія: старша група - І місце, молодша група –ІІ місце.

«Дякуємо директору та викладачам Снігурівської дитячої школи мистецтв за підготовку учнів, а нашим юним талантам бажаємо нових досягнень та подальших перемог», – зазначила міський голова Інна Бойко.