За сприяння депутата обласної ради Андрія Закусілова в Снігурівці облаштовано дитячий майданчик

Дата: 17.04.2021 15:22

Фото без описуУ суботу, 17 квітня 2021 року, у мікрорайоні «Сонячний»  небайдужими мешканцями прилеглих будинків спільно з працівниками КП «Снігурівський благоустрій» було облаштовано дитячий майданчик. До процесу встановлення також долучилися депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов, перший заступник міського голови Андрій Гищак та депутат Снігурівської міської ради Олександр Кожанов.

Кошти на придбання ігрового комплексу було виділено з обласного бюджету за сприяння депутата облради Андрія Закусілова на прохання мешканців мікрорайону.

«Крок за кроком, спільними зусиллями та завдяки активній позиції мешканців громади та депутатів триває облаштування зон для відпочинку, в тому числі для підростаючого покоління. Дякую депутату облради Андрію Закусілову за небайдужість», - прокоментувала міський голова Інна Бойко.