Прикордонник – це обличчя держави, довіра та повага суспільства!

Дата: 19.04.2021 10:30

Державна прикордонна служба України оголошує набір на військову службу за контрактом у підрозділи охорони державного кордону у Миколаївській області (н.п. Миколаїв, Очаків, Рибаківка).

Перелік основних спеціальностей:

• молодший інспектор прикордонної служби;
  • інспектор прикордонної служби 3,2,1 категорії;
  • інспектор прикордонної служби – інструктор (службової собаки);
  • водій (категорії В,С,Д);
  • стрілець; гранатометник; кулеметник; снайпер;
  • інспектор прикордонної служби - кухар;
  • інспектор прикордонної служби - фельшер;
  • технік автоматизованих систем управління.

Вимоги до кандидатів щодо прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу Державної прикордонної служби України:

• вік від 18 до 60 років;
  • повна загальна середня,  професійно-технічна або вища освіта;
  • стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками;
  • відсутність судимостей;
  • добрий фізичний розвиток

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу за контрактом:

1. Отримання житла за рахунок держави, компенсація оренди житла.

2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

3. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

4. Отримання підйомної допомоги в розмірі 20.000 грн

5. Забезпечення час несення служби безкоштовним харчуванням.

6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах Держприкордонслужби України (один раз на рік).

8. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

9. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

10. Професійна підготовка за міжнародними стандартами у навчальних центрах (Оршанець, Великі Мости, Ізмаїл)

11. Гідний рівень грошового забезпечення від 11.000 грн

Всі подробиці за адресою м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1Д, тел. 096 239 8005