Зустріч з воїнами АТО/ООС

Дата: 21.04.2021 20:35

Фото без описуВ Снігурівському Музеї бойових дій на Сході України відбулася зустріч з воїнами та військовими  капеланами 57-ї окремої механізованої бригади.    Військовослужбовці переглянули експозиції музею. Поповнили музей   новими експонатами. На згадку подарували  атрибути капеланів.

Хвилиною мовчання вшанували наших земляків і всіх солдатів, які загинули на війні. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті. Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам  виборює право бути суверенною, єдиною державою. Ми дякуємо вам, за те, що забуваючи про страх, біль і небезпеку, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом.

Нехай Господь оберігає вас і ваші родини!