Пройшов тематичний інвент «Психологічна складова партнерської взаємодії з учасниками освітнього процесу»

Дата: 22.04.2021 09:57

21 квітня Центр професійного розвитку педагогічних працівників спільно з Інклюзивно-ресурсним центром провів тематичний інвент «Психологічна складова партнерської взаємодії з учасниками освітнього процесу» для ЗДНВР, практичних психологів, асистентів учителів та вчителів-предметників, які викладають в інклюзивному класі.

Фото без опису

Під час онлайн-зустрічі Лариса ГОРНОСТАЙ, директор ЦПРПП,  акцентувала увагу на культуру спілкування під час онлайн-занять та важливість дотримання Санітарного регламенту. Віталій ДИРДА, практичний психолог ІРЦ, висвітлив ключові моменти щодо роботи корекційних спеціалістів в умовах карантинних обмежень, а Карина ШПАК, вчитель з колекційної освіти ІРЦ, - про оптимізацію взаємодії педагога з асистентом вчителя в режимі онлайн для ефективної побудови інклюзивного освітнього середовища. Про готовність до співпраці та роботу в умовах карантину ознайомила, Ольга ЧУХЛІБ,  в.о. директора ІРЦ Снігурівської міської ради.

Учасники тематичного інвенту мали змогу поставити запитання щодо успішного впровадження інклюзивної освіти.