Гірчить Чорнобиль, крізь віки гірчить...

Дата: 26.04.2021 11:00

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 35 років це день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

З нагоди відзначення 35-ї річниці від дня катастрофи на Чорнобильській АЕС  в бібліотеках Публічної бібліотеки були оформлені книжкові виставки: «Чорнобиль – довгий слід трагедії...», «Чорна трагедія на кольоровій землі», «Чорнобиль – трагедія людства», «Зона лиха: борг пам’яті», «Живий плач мертвої зони», «Дзвони Чорнобиля» та інші.