День цивільного захисту у 4 класі

Дата: 24.04.2021 10:52

Знати, щоб передбачити.

Передбачити, щоб діяти.

Фото без описуДень цивільного захисту у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 приурочили до Міжнародного дня пам’яті Чорнобилю. Для учнів 4 класу програма дня була цікавою й насиченою. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у класі були проведені різнопланові заходи: Олєйник І.С., класовод, провела цікаву виховну годину «Щоб здоровими зростати, про небезпеки треба знати», школярі завітали до шкільної бібліотеки, де бібліотекар Ольга Миколаївна провела бесіду біля інформаційного стенду «Реквієм Чорнобилю».

Учні мали змогу поспілкуватися з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС Володимиром Карпінським. Проте справжньою родзинкою дня стали показові навчання пожежно-рятувальної частини державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Миколаївській області. З неабияким зацікавленням усі присутні спостерігали за приборканням імітованої пожежі за допомогою вогнегасника та пожежної машини.

Бажаємо всім мирного неба та безпечних умов життя!