Увага! Конкурс!

Дата: 30.04.2021 11:01

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурс на закупівлю послуг КЕРІВНИКА ПРОЄКТУ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• Освіта вища, не нижче першого рівня акредитації;
  • Аналітичний склад мислення, ініціативність та готовність працювати на результат;
  • Успішний досвід взаємодії з донорськими організаціями, що діють в Україні та за кордоном, бізнес-спонсорами;
  • Досвід підготовки грантових заявок та управління проектами;
  • Наявність зв’язків і позитивного досвіду співпраці з держструктурами;
  • Готовність працювати за місцем розташування офісу ГО «ВІВАТ» (Миколаївська обл.., Баштанський р-н, с.Євгенівка, вул.Центральна, 8а);

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ НА ПОСАДІ КЕРІВНИКА ПРОЄКТУ:

• Планування, контроль та координація робіт всіх учасників проекту;
  • Дотримання всіх встановлених термінів та якості втілення в життя проекту;
  • Своєчасне виявлення труднощів, помилок,  низької якості робіт учасників проекту;
  • Здійснення  закупівель обладнання, матеріалів;
  • Ведення та  контроль поточних витрат в межах проекту;
  • Контроль якості товарів;
  • Виступає посередником між ГО «ВІВАТ» та торгівельними закладами, транспортними компаніями  при укладанні договорів;
  • Внесення корективів  в проект, якщо в цьому виникає необхідність;
  • Представлення  проекту у засобах масової інформації та  у соціальних мережах;
  • Своєчасне надання звітів про втілення в життя проекту .
  • Готовність виконувати свої функціональні обов’язки по 85 годин на місяць до 31 грудня 2021 року;

УМОВИ:

• Кандидати мають подати резюме та мотивований лист на посаду до 15 травня 2021 року на ел.адресу  Tomo4ka68@ukr.net  з темою листа «Резюме на посаду керівника проєкту».
  • В резюме обов’язково вказати свою цінову пропозицію. Організація обиратиме кандидатуру на основі найнижчої цінової пропозиції та наявності кваліфікаційних вимог.
  • Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами на вакансію, які відповідають вимогам оголошеної вакансії.