УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 30.04.2021 11:02

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг БУХГАЛТЕРА  ПРОЄКТУ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

ВИМОГИ:

• фінансова або бухгалтерська освіта;
  • досвід ведення бухгалтерії неприбуткових організацій – не менше одного року;
  • досвід роботи з міжнародними донорами (бажано);
  • досвід підготовки фінансових звітів;
  • навички ділового листування;

ОБОВ’ЯЗКИ:

• Готовність виконувати свої функціональні обов’язки по 69 годин на місяць до 31 грудня 2021 року;
  • Підготовка первинних бухгалтерських документів, ведення та збереження документації, внесення даних в систему бухгалтерського обліку 1С;
  • Нарахування гонорарів, проведення інших платежів, робота з банківськими документами та банком;
  • Підготовка звітів податковій інспекції;
  • Участь у процесі аудиту, підготовка та складання фінансової звітності донорам;
  • Підготовка інших адміністративних документів, пов’язаних із діяльністю організації (накази, протоколи і т.п.);
  • Підготовка річного фінансового звіту організації;

УМОВИ:

• Робота у дистанційному режимі (з часом в офісі), можлива робота за сумісництвом.
  • Кандидати мають подати резюме та мотивований лист на посаду до 15 травня 2021 року на ел.адресу  Tomo4ka68@ukr.net  з темою листа «Резюме бухгалтер проєкту».
  • В резюме обов’язково вказати свою цінову пропозицію. Організація обиратиме кандидатуру на основі найнижчої цінової пропозиції та наявності кваліфікаційних вимог.
  • Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами, які відповідають вимогам оголошеної вакансії.