Увага! Оголошено конкурс!

Дата: 30.04.2021 11:04

Громадська організація «ВІВАТ» оголошує конкурсний відбір на закупівлю послуг КООРДИНАТОРА ВОЛОНТЕРІВ «ДОПОМОЖЕМО. ПІДТРИМАЄМО. ПОШИЄМО: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», що реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою» з 1 травня по 31 грудня 2021 року.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• Обов’язковий досвід роботи (волонтерства) в українських громадських організаціях;
  • Виразні лідерські навички та вміння управляти командою, моніторинг, оцінка та аналіз.
  • Досвід розбудови партнерських відносин, навички ведення переговорів, тактовність та дипломатичність.
  • Обізнаність у питаннях, пов’язаних з пандемією COVID-19$
  • Розуміння стандартів проведення тренінгів, навчання дорослих і підвищення потенціалу.
  • Сильні організаційні навички, увага до деталей та здатність вкладатися в терміни. Хороші навички підготовки документів й досвід написання звітів.
  • Самостійність, уміння працювати в команді, відповідальність, працелюбність і хороші комунікативні навички.
  • Розвинуті навички володіння комп’ютером/ІТ.

ОБОВ’ЯЗКИ

• Ефективне управління волонтерським загоном, включаючи їх навчання та професійний розвиток , вирішення конфліктів та налагодження внутрішньої комунікації;
  • Збір і аналіз даних, регулярна звітність, включаючи місячні та річні звіти, про роботу волонтерів перед  головою правління ГО «ВІВАТ»;
  • Розробка інформаційних продуктів за проектом, зокрема тренінгових  буклетів та матеріалів;
  • Координація, планування навчання та підвищення кваліфікації волонтерів;
  • Готовність виконувати свої функціональні обов’язки по 84 години на місяць до 30 листопада  2021 року;

УМОВИ:

• Кандидати мають подати резюме та мотивований лист на посаду до 15 травня 2021 року на ел.адресу  Tomo4ka68@ukr.net  з темою листа «Резюме на посаду керівника волонтерів».
  • В резюме обов’язково вказати свою цінову пропозицію. Організація обиратиме кандидатуру на основі найнижчої цінової пропозиції та наявності кваліфікаційних вимог.
  • Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами,  які відповідають вимогам оголошеної вакансії.