A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Старостинські округи навели благоустрій у своїх населених пунктах

Дата: 30.04.2021 15:29
Кількість переглядів: 354

Протягом останніх тижнів, напередодні Великодніх та травневих свят на території сільських населених пунктів Снігурівської ОТГ пройшов ряд заходів з благоустрою. Участь у «суботниках» взяли працівники старостинських округів, закладів культури та освіти, представники депутатського корпусу міської та районної рад, закріплені за відповідними округами, та місцеві мешканці.

Мешканці територіальної громади наводили чистоту на кладовищах, прибирали вулиці та узбіччя від сміття та порослі, косили траву, висаджували квіти та деревця, білили дерева, прибирали дитячі та ігрові майданчики, здійснювали благоустрій прилеглих територій біля адміністративних будівель та соціальних закладів.

Відгукнулись взяти участь у «генеральних прибираннях» на території сільських населених пунктів і приватні підприємці та сільськогосподарські підприємства, які здійснюють свою діяльність на території старостинських округів, надавши необхідні будівельні матеріали та допомогу у проведенні толоки.

Висловлюємо слова подяки всім, хто долучився до наведення благоустрою по Снігурівській ОТГ.

Мешканці с.Афанасіївка: Гноєвенко  В.В., Савіцький  В.П., Громова  К.О., Смоляр  О.О., Поваляєва  О.А., Толстопятова   І.А., Ребрина   Д.В., Левадний  А.В., Наумчук М.; мешканці с.Юр’ївка: Димніч Г., Каліновський  П., Кушнірук О., Бічуріна О., Бічуріна  Л., Осипчук  Л., Карпенко  Є., Заєць  Н., Шумовська  О., Бортнік  О., Бортнік А., Здражевська Т., Диркач Л., мешканці с.Новокондакове: Коваленко Л.П., Коваленко М.М., Пеліховський П.П., Пеліховська З.В., Токарчук І.М., Гурова Г.М., Глущенко Н.С., Нетяжук Л.В., Гончаренко Л.Л., Корчик Є.О., Корчик О.М., Базаркіна О.Р., Крокосенко Т.В., Білоусенко Л.М., Карлік С.С., Карлік Я.І., Шпінда І.С., Пічугін Р.С., Пічугіна А.Р., мешканці с.Галаганівка: Гнатишина Н.М., Плакса О.В., Корнелюк Г.М., Діденко І.М., Лузінов С., Лонжук В.П., Данилко Н.Л., Коцегуб Л.І., Коцегуб О.І., Гусак С.В., Онищенко А.М., Дудяк Т.В., Фіалковська Л.С., Кидон  Н.М., Соловйова В.О., Парфелюк А.І., Дейна С.В., мешканці с.Єлизаветівка:  Музиченко О.М., Казан  О.В., Казан Т.В., Ніколенко В.О., Руда А.В., Чехладзе О.В., Хандога Л.М., Корженко Н.Г., Корженко Л.І., Пащенко О.І., Пащенко А.В., Стебліченко Н.М., Халупенко Н.І., Яковлєва О.М., Товпенюк Н.В., Мисків Я.О., Хандога  А.О., Червона Л.М., Ніколенко М.С., Судакова-Ледовська Н.В., Ярошенко Н.В., Ярощук Л.В., Овчинніков Є.М., Пащенко В.А., Валах І.Ф., мешканці с.Нововасилівка: Ковальчук  С.М., Рижкова І.С., Афанасьєва С.І., Кордіна Г.М., Пащенко Н.В., Меншова Л.М., Буженко В.В., Гаран Л.М., Коваленко Л.С., Коваленко В.В., Тинянський О.В., Назарова Н.В., Стахнюк А.В., Бульба Д.І., Остапенко Л.Л., Сайко О.Т., Кучерявенко Н.А., Волошина Т.А., мешканці с.Василівка: Бунчук Н.М., Гобокан О.В., Румега А.Ю.,  Лавро Л.О., Бунчук  Є.В.,   Кузьменко   С.Г. Чернишов   Д.В.,     Мазур   Т.О., Шпирка  І.І., Міндьо В.І., Мацюта  В.П., Рудніцький  Ю.В., Мацюта  А.В., Крокосенко  С.М., Бунчук Д.А., Драгуновський  В.М., Мацюта М.П., Гищак  С.О., Космик В.І., Крокосенко В.В., мешканці с.Павло-Мар’янівка: Горобець   Н.В.,  Олійник   О.В.,  Воронюк  Н.Г., Марусяк А.,  Іванова Т.В., Босак О.О.,  Дубовенко Н.М. Дубовенко Н., Босак О., мешканці с.Євгенівка:  Дирда   Т.Ю., Лазурчак В.С., Гринишак В.В., Гринишак І.В., Бондюченко  Н.І., Ротар  А.Ю., Назаренко Т.І., Хижняк А.В., Мацюта  Т.С., Максименко А.І., Зубкова В.Г.,  Максименко А.М., Коцар О.М., Козловська В.Й., Татарові Н.В., Дмитрик   С.М., Братченко  Л.М., Гринишак  В.Р., Гентош Ю.В., мешканці с.Трудолюбівка: Цабан Н.Р., Савінська С., Довгань Н., Філіппова А., Савінська В.І., Стрикуля В.В., Раковець В., Козлова Г.П., мешканці с.Першотравневе: Раковець Н.М., Мікуляк Е.В., Данильчук І.О., Нагорна Л.Ю., Булик С., Сигінішина  В.В., Крисанова Н.В., Шапельська В., Крисанова Н., Сітарський В.І., Пристайко М.О., Нечипуренко А.В., Альохін В.Ю., мешканці с.Павлівка: А.Владіміров, І.Гищак, Н.Звоськова, К.Кравченко, А.Іленда, О.Лисиця, В.Копаєв, О.Мажора, О.Мазур, М.Молдован, О.Хапун, С.Болотова, Л.Золота, І.Гищак, М.Шевчук, М.Божик, О.Присяжнюк, Т.Головчак, М.Крестянінов, С.Іленда, Н.Заруцька, І.Ридош, Т.Мудра, М.Ридош, Копаєва І., І.Лакота, І.Головчак, М.Ридош, О.Мацюта, В.Коваль, М.Мураль, О.Кітриш, С.Братченко, А.Братченко, В.Батарейний, А.Мазур, Сім’я Гавриш- Андрій, Оксана, Максим, Марк, Т.Андрієвська, О.Теличко, В.Теличко, І.Лакота, В.Лакота, Н.Кухта, А.Мала, Л.Кореновська, Н.Рапота, В.Силкін, В.Кореновський, К.Коваленко., працівники  Павлівського НВК, працівники ТОВ СГВП «Снігурівське», мешканям с.Івано-Кепине: Л.Вітріва, Г.Бугайова, В.Залєвська, Л.Дзюбак, О.Шмігель, І.Гулиза, Н.Бондар, Г.Кріль, М.Холдобін, В.Александров, Н.Заєць, О.Йосипенко, В.Стаднік, А.Бескоровайна, В.Жук, С.Жук, сім’я Михайліченко, мешканці с.Калинівка:  депутат міської ради Цвєтков С.Г., працівники ПОСП «Куйбишевський»: Лєнчук Т.П., Жабровець Л.Ф., Леонова О.О., Шостак О.П., працівники Калинівського НВК, працівники культури Андреєва В.П., Гальович Ю.П., Пономаренко О.С., Абрамов М.М., мешканці с.Новопавлівське: Надворна Є.М., Сотник Р.Л., Фурсенко О.С., Сотник К.В., Андрющенко Н.В., Коновалюк Т.П., Гриненко О.В., Шуляк А.В., Кондратюк В.Г., Воєводіна М.В., Дубовенко О.М., Насвєт Н.М., Шуляк В.В., Мусулович Ю.Ю.,  Гриненко М.М.,  мешканці с.Кобзарці: Камінська Н.Л., Стародубець В.В., Семенюк А.Л., Танковська В.О., Агеєнко С.Ю., Хамітова В.Д., Гончар А.І., Гончар М.А., Кухта Н.П., Гаряга В.М., Стародубець В.І., Фурсенко І.В., Римарчук Н.І., Пилипчук О.М., Микуляк Н.М., Галдун О.М., Камінська Н.І., голова ПОСП «Веселий Кут-ІІІ» Бренюк О.А., та його працівникам Козак А.С., Савченко А.В., Семенюк Л.В., Щепоняк В.Г., Кречук Л.М., Заєць Т.М., Камінська І.В., Нікуліна Н.М., Бондаренко Р.В., Гуцей Є.П., ФОП Паламарчук Надія Вікторівна та ФОП Дудченко Олена Анатоліївна за надані матеріали, мешканці с.Тамарине: Богдан М., Горбенко О., Мельник М., Садовнича О., Фокшек А., Веренич М., Садовничий  О., Мотиленко  І., депутат міської ради Гобокан І.І., працівники  ФАПу, БК, Бібліотеки, працівники ДНЗ Поляк Н.  та  Пірумян Л., працівники   школи  Бунчук О., Сивик Я., Нємець П., Гончар М., Мельник Н., Козелець Т., учні школи Товт В., 2 клас, Горбенко П., 4 клас, старшокласники Шелест А, Кутнях Р.  та  Рябчук Л.,  ФОП  Мураль Микола Васильович (за надану техніку), Мацюті Юрію Віталійовичу та  Гаману Ігорю (за доставку матеріалів).

Також дякуємо старостам та працівникам старостинських округів.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано