Повідомлення RASFF від 29 квітня 2021 року № 2021.2000 – fup-2 стосовно виявлення міграції кадмію (0.0171 mg/kg – ppm) та свинцю (0.5060 mg – ppm) з каструль, що експортуються з Китаю

Дата: 06.05.2021 11:57

Снігурівське управління інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 29.04.2021 № 11.1.3-26/10105 щодо повідомлення RASFF № 2021.2000 – fup-2  про виявлення міграції кадмію (0.0171 mg/kg – ppmm) та свинцю (0.5060 mg/kg – ppmm) з каструль, що експортуються з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong De Luxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) до Німеччини (оптовик: Bluecolibri, Ginsheim-Gustavsburg), звідки надіслано до України (отримувач: ТОВ «ПДЛ», просп. Бажана, 1-М,240, м. Київ, 02068).Фото без опису

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про дотримання законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров`я та благополуччя тваринг» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом, діяльність яких пов`язана з обігом зазначеного об`єкту санітарних заходів.

Про факти виявлення, зазначених в листі виробів, негайно повідомляти Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за ащдресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська область, 57301, тел: (05162)2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua.

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.