Пам’ятаємо минуле заради майбутнього

Дата: 08.05.2021 12:00

Друга світова війна пролетіла вогняним птахом по всій Україні, опалила кожну сім’ю і кожне людське життя. Для всіх нас війна – вічно у незгасній пам’яті.

Події Другої світової війни вражають силою народного духу, величчю подвигу мільйонів, що піднялися на захист рідної землі. До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у бібліотеках Публічної бібліотеки відбулися тематичні заходи: акція «Ніколи знову» (популяризація червоного маку, як символу пам`яті жертв війни), вахта пам’яті «Перемога єднає покоління», година історичної пам’яті «Стоїть в скорботі мати - Україна», година історії «Невгасимий вогонь мужності», урок пам’яті «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом», «Подвигу й мужності пам’ять і честь», урок – екскурс «Не згасити вогонь пам’яті» та інші.

До уваги читачів в бібліотеках були організовані книжкові виставки : «Друга світова війна в українській художній літературі», «Подвигу й мужності пам’ять і честь», «Переможні сторінки Другої світової війни», «У війни не жіноче обличчя», «Друга світова війна: український вимір», «Подвиг батьків – в спадщину нащадкам», «Ваш подвиг в наших серцях».