Вітання Снігурівського міського голови Інни Бойко з Днем матері

Дата: 09.05.2021 08:10

Любі, дорогі наші матусі!

Фото без описуЩиро вітаю вас із чудовим святом – Днем матері!

Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Доземний уклін матерям, чиї сини сьогодні мужньо боронять нашу землю на Сході України.

Від усієї душі бажаю Вам бути завжди молодими та усміхненими, нехай ваших скронь не торкається сивина, а очі плачуть тільки від щастя! Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у Ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.

Зі святом!

Міський голова Інна Бойко