В Снігурівській ОТГ триває відновлення вуличного освітлення

Дата: 11.05.2021 17:26

Фото без описуВуличне освітлення є одним з основних елементів благоустрою будь-якого населеного пункту, оскільки воно виконує безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним, а правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

У вівторок, 11 травня 2021 року, за дорученням міського голови Інни Бойко працівниками комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» було відновлено вуличне освітлення у селах Галаганівка та Єлизаветівка Нововасилівського старостинського округу.

Найближчим часом роботи з відновлення освітлення будуть проведені у селах Нововасилівка та Новокандакове.