16 травня – День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 08:00

Фото без описуЩороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – безвинними жертвами кривавого тоталітарного режиму.

В цей день ми вшановуємо пам’ять убитих і закатованих українців – жертв політичного терору радянської влади. Намагаючись позбавити наш народ його душі, було загублено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі мільйони неугодних режиму людей – селян і робітників, учителів і священників, науковців і письменників.

Розбудовуючи державу, ми маємо пам’ятати про сумні і радісні періоди нашого життя, вчитися на помилках, робити все можливе, аби не повторилося подібне. Нехай мир та злагода в суспільстві сприяють розбудові нашої держави на принципах демократії, толерантності та гуманізму.

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Світла їм пам’ять.

Міський голова Інна Бойко