Учениця Снігурівської дитячої школи мистецтв посіла 2 місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв SOLOVIOV ART

Дата: 13.05.2021 21:12

Фото без описуВітаємо ученицю Снігурівської дитячої школи мистецтв Бурківченко Уляну (викладач Кравець О.Б., концертмейстер Мись С.Л.), яка стала лауреатом 2 премії на VII Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв SOLOVIOV ART!

«Ми пишаємося нашими юними снігурівчанами, які завдяки своїй праці та наполегливості досягають такого рівня таланту. Бажаю Уляні подальших перемог», – зазначила Снігурівський міський голова Інна Бойко.

Довідково: засновник проекту “SOLOVIOV ART”- український композитор і піаніст, аранжувальник, музичний керівник театральних вистав («Серенада сонячноі долини», «Дракон»), автор симфо-піано шоу «Фантастичне кохання», артист, бенд-лідер багатьох телевізійних шоу «Зірка + Зірка», «Співай, якщо зможеш», «Неділя з кварталом», «Комік на мільйон», автор  музики до українського анімаційного кіно «Пригоди Котигорошка», автор інтерпретації Гімну Украіни під час «Ходи гідності» на Майдані у 2019 році – Андрій Соловйов.