14 травня Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової

Дата: 14.05.2021 11:11

У 2021 році Україна вперше відзначатиме День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, запроваджений відповідною постановою Верховної Ради, повідомляє Український інститут національної пам’яті.

«14 травня 2021 року Україна вперше відзначатиме День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Пам’ятну дату цього року запровадила Верховна Рада своєю постановою», – йдеться у повідомленні пресслужби інституту.

Зазначається, що станом на 01 січня 2020 року 2659 громадян України удостоєні Ізраїлем звання Праведника народів світу за порятунок євреїв від Голокосту, тобто нацистської політики знищення.