До Дня Європи в Україні

Дата: 15.05.2021 14:11

Напередодні Дня Європи в Україні у Снігурівському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід: «Цікаві факти про країни ЄС». Це свято Європейського союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Роберта  Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн з пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Щорічне відзначення Дня Європи в нашій країні започатковано Указом Президента  України від 19 квітня 2003 року №339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи. Під час проведення заходу в дітей формувалося почуття європейської єдності через поширення знань про Європу. Ознайомилися з життям людей в інших країнах, їхніми культурами, мовами, підвищився інтелектуальний рівень відвідувачів відкриттям нового європейського бачення світу.

Відзначення цього свята – це важливий крок у зміцненні   України як Європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.