«Ми всі одна сім’я, єдина ми родина»

Дата: 15.05.2021 13:00

15 травня у багатьох країнах світу відзначають День сім’ї. Не оминула ця подія і нашу бібліотеку. Для учнів 6 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено годину спілкування «Добро починається з сім’ї».  Діти пізнали багато цікавого про відносини у сім’ї. Адже саме родина – це джерело любові, поваги, солідарності та прихильності.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Бібліотекарями було проведено гру-розминку «Сім’я – яка вона», вікторину «Число сім – магічне», гру «Продовжити прислів’я». Хочеться відмітити, що учні з задоволенням прослухали легенду про сім’ю і влаштували невеличкий диспут з цього приводу. Всі учасники заходу отримали масу задоволення, позитивних та цікавих вражень.