ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 19 травня 2021 року

Дата: 17.05.2021 11:41

засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради

від 19 травня 2021 року 14:00

Фото без опису

1. Про стан впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Снігурівської міської ради.
  2. Про схвалення проекту рішення міської ради “Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік”.
  3. Про затвердження Плану заходів щодо  складання прогнозу бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  4. Про забезпечення організації мобілізаційної підготовки на території Снігурівської міської територіальної громади.
  5. Про встановлення за погодженням з ФОП Кушніром М.К. режиму роботи магазину за адресою: Миколаївська обл., Баштанський р-н., м. Снігурівка, вул. Суворова, 106А.
  6. Про затвердження тарифів на платні послуги КНП “Снігурівська міська лікарня” Снігурівської міської ради.
  7. Про затвердження тарифів (цін) по наданню платних послуг Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради.
  8. Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг Трудовим архівом Снігурівської міської ради та встановлення цін і тарифів на такі послуги.
  9. Про підтвердження поштової адреси будинку, розташованого в селі Кобзарці, по вулиці Шкільній, будинок 19.
  10. Про підтвердження поштової адреси квартири в с. Новопавлівське.
  11. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 31.07.2019р. № 74.
  12. Про взяття громадянина Колішенка М.М. на соціальний квартирний облік Снігурівської міської ради.
  13. Про надання дозволу Захаровій О. Г. на продаж житлового будинку та земельних ділянок.
  14. Про надання дозволу Урсал М. М. на продаж ½ житлового будинку.