УВАГА!  ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ.

Дата: 17.05.2021 14:11

Фото без описуВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 внесені зміни до Порядку призначення житлової субсидії.

Починаючи з травня 2021 року, призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Громадяни протягом травня-вересня 2021 року подають документи, необхідні для призначення житлової субсидії.

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні - вересні 2021 р., призначається починаючи з травня 2021 року.

Нові змінені бланки заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії затверджені наказом Мінсоцполітики від 07.05.2021 №242 розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Попередній запис та подання документів здійснюється за адресою: м.Снігурівка, вул.Центральна, 72, каб.105.