Учениця зі Снігурівщини посіла ІІ місце на Всеукраїнський етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 18.05.2021 19:04

Національний центр «Мала академія наук України» - унікальна освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів та є середовищем для талановитих дітей. Цьогоріч її слухачем стала учениця 9 класу Василівської ЗОШ Лучків Тетяна, котра взяла участь у найбільшому конкурсі науково-дослідницьких проєктів в Україні.

14-17 травня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України. Відрадно, що у дуже нелегкій боротьбі з гідними опонентами, наймолодша учасниця відділення «Хімії та біології» (секція «Ботаніка») Лучків Тетяна посіла почесне ІІ місце.

Радіє успіхам своєї юної дослідниці і її науковий керівник - учитель біології, учитель-методист Александрова Ірина Григорівна.

«Пишаємося гарним результатом роботи Тетяни та її наукового керівника Ірини Григорівни! Бажаємо натхнення та подальших великих звершень на шляху наукового пізнання!», – прокоментувала очільниця громади Інна Бойко.