Відбувся методичний практикум «Важливі управлінські рішення в умовах законодавчих змін»

Дата: 20.05.2021 10:22

З метою забезпечення якісного завершення 2020-2021 навчального року та дотримання норм трудового законодавства у закладах загальної середньої освіти Снігурівської міської ради, відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників, 19 травня 2021 року в онлайн-режимі відбувся методичний практикум «Важливі управлінські рішення в умовах законодавчих змін». У ході його проведення керівні кадри закладів освіти мали змогу опрацювати основні аспекти щодо закінчення навчального року: від освітніх до кадрових – та почути відповіді на актуальні питання, що виникли у ході зустрічі. Зокрема, щодо тривалості навчального року; надання відпусток, укладання, продовження (переукладання) та припинення строкових трудових договорів з педагогічними працівниками, які отримують пенсію за віком.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор ЦПРПП Снігурівської міської ради