Вітаємо з перемогою!

Дата: 20.05.2021 11:29

Фото без описуУ січні-травні 2021 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулася Всеукраїнська інтернет- олімпіада «Крок до знань».

За результатами написання контрольної роботи, закритого голосування журі за презентацію власного науково-дослідницького проєкту та онлайн-голосування учень 5 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Котко Андрій у фінальному Всеукраїнському етапі посів почесне І місце (категорія «Я досліджую світ»).

Науковим керівником та наставником Андрія є учитель біології, учитель-методист Александрова Ірина Григорівна.

«Вітаємо Андрія та його наставника Ірину Александрову з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та творчих звершень!», – зазначила очільниця громади Інна Бойко.