В Юр'ївці організовано централізоване вивезення твердих побутових відходів

Дата: 24.05.2021 11:25

На території Афанасіївського старостинського округу організовано централізоване вивезення твердих побутових відходів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Так, під час спілкування з мешканцями села Юр'ївка було обговорено актуальне для громади питаня – централізоване вивезення побутових відходів. Створено ініціативну групу для поліпшення належного прибирання територій, своєчасного вивезення сміття, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

"Головне - переконати людей у необхідності вивозити сміття, а не викидати його стихійно, щоб жителі почали більш свідомо ставитись до того, як їхня життєдіяльність впливає на навколишнє середовище", - відзначив староста Василь Хомко.