Оприлюднення проектів регуляторних актів з питання встановлення податків

Дата: 23.05.2021 13:29

Розробник проектів – сектор економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування Снігурівської міської ради

Фото без опису

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднюються проекти рішень VIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 21 травня 2021 року «Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Снігурівської міської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Снігурівської міської ради», «Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Снігурівської міської ради», «Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку на території Снігурівської міської ради»  з аналізами їх регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень за поштовою адресою: 57303, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72 або в  електронному вигляді на електронну адресу: E-mail: rada-sng@ukr.net.

Документи:

«Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Снігурівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу

Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Снігурівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу

Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Снігурівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу

Про оприлюднення  проекту рішення «Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку на території Снігурівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу